Krkonoše - Špindlerův Mlýn                                   Hotel - OlympieŠpindlerův Mlýn   jsme navštívili v době od 6.12.-8.12.2011. Je zde sauna pro 6 osob, whirlpool a tradiční thajské masáže.  Špindlerův Mlýn patří mezi nejznámější lyžařská střediska v ČR. Špindlerův Mlýn nabízí celou řadu možností i v letním období. Parkoviště se nachází přímo před hotelem. Ubytovaným hostům podáváme snídaně v hotelové restauraci formou švédských stolů, polopenze formou menu. Výběr pokrmů je ze široké nabídky české i mezinárodní kuchyně. Za 5 - 10 min dojdete pěšky do největšího sportovního lyžařského areálu Sv. Petr, a nebo je Vám k dispozici, v zimním období SKIBUS, jehož zastávka se nachází cca 100 m od hotelu. Do centra se dostanete za 15 - 20min. procházkovou chůzí.

                                        Výlety - Bešeňová


Ubytování

Pěkný hotel s parkováním u vchodu. Pokoje ve dřevě, některé s výhledem na protější sjezdovku. Bez bazénu (pouze v jiném hotelu). WiFi na pokoji.

Ceny
Cenově jako ve Špindlu :-)
Fotogalerie

Zde je možné najít pár fotografií z místa našeho pobytu a okolí. Nechybí ani záběry z výletů které jsme absolvovali na těchto našich cestách.

Stravování

Tady jsme měli zaplacenou polopenzi. Vše bez problémů. Jednou kvuli napadnutí většího množství sněhu nedorazilo zásobování a my dostali místo steaku kužecí řízek, ale za to nemohl majitel.

                                                        MapaZávěr
Krásný zimní výlet na horách. Nic nám tam nechybělo. Druhý den napadl asi metr sněhu a mi nemohli najít auto :-). Při příjezdu nastal malý problém těsně před obcí Svatý Petr kde je silnice do celkem prudkého kopce a asi tři hodiny před naším příjezdem napadlo cca 20cm sněhu. I my museli nasadit řetězi na Osctávečku abychom se tam vyškrábali :-) 

Hodnocení
Cena hotelu
Bazén
Strava
Dětský koutek
malé mínus za absenci bazénu na hotelu