Rakousko - Semmering                                    Hotel - AlpenhofSemmering jsme navštívili v době od 12.8.-15.8.2012. Ubytovaný jsme byli ve známém alpském hotelu Alpenhof. Atmosféru hor podtrhuje umístění na krásné, slunné stráni s výhledem na předhůří Alp. K vybavení hotelu patřil bazén, sauna, herna a sportovní místnost. Pokoj jsme měli dvoulůžkový s postýlkou, sprchovým koutem, WC, TV/SAT a telefonem. Pěkný interier ve dřevě doplnil malý balkón. Před hotelem je prostorné bezplatné parkoviště.

                                        Výlety - Semmering


Ubytování

Hotel je vybaven vyhřívaným bazénem a saunou. Komunikace na recepci ve Slovenštině. Pokoje pěkné a upravené s balkonkem.

Ceny
Ceny v EURech takže pivo cca za 2EUR, ale platbu pobytu jsme platity v korunách. Cena za pobyt byla ......Kč.
Fotogalerie

Zde je možné najít pár fotografií z místa našeho pobytu a okolí. Nechybí ani záběry z výletů které jsme absolvovali na těchto našich cestách.

Stravování

Tady jsme měli formu polopenze. Snídaně formou Švědských stolů všeho dostatek a hojném množství. Večeře teplé vše výborné, asi nejlepší stravování kde jsme byli.

                                                        MapaZávěr
Při odjezdu dárek v podobě čtyř vocherů s padesáti procentní slevou na následující rok. Škoda, že jen na letní sezónu :-(  

Hodnocení
Cena pobytu
Bazén
Strava
Dětské hřiště
asi malé mínus, že jeden den nebyl funkční bazén