Krkonoše - Nový Svět                                   Hotel - KarolínaNový Svět   jsme navštívili v době od 20.3.-23.3.2013. Hotel se nachází v nejznámějším rekreačním středisku Krkonoš, v Harrachově, v místní části Nový Svět. Centrum je vzdáleno 500 metrů. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází harrachovský historický klenot, Kaple sv. Alžběty s unikátním skleněným zvonem, který byl vyroben ve zdejší sklárně. Ubytování v hotelu Karolína nabízí ubytování ve standardně vybavených pokojích vč. TV + SAT. Každý pokoj má předsíňku, koupelnu se sprchou a WC. Pokoje jsou dvoulůžkové a třílůžkové, některé s možností přistýlky. Restaurace je přímo v hotelovu. Jsou podávány snídaně, obědy a večeře. Stylová restaurace s dobovými obrazy a historickými doplňky je pro hosty otevřena denně 7:30 – 20:00 hod. Bar o něco déle.Před hotelem je bezplatné parkoviště. Uschovna lyží taktéž v hotelu.

                                        Výlety - Nový Svět


Ubytování

V hotelu jsme měli menší pokojíček se sprchovím koutem a WC. Na pokoji trochu stísněný podmínky a nefunkční internet. Příjemná paní recepční.

Ceny
Hotovky za 95kč výber z deseti, denně měnili jen poslední jidlo....:-( Nabídnou pivo 0,4l za 38Kc a 0,3 za 29kč vecer otevrena restaurace a 0,5 za 33Kč
Fotogalerie

Zde je možné najít pár fotografií z místa našeho pobytu a okolí. Nechybí ani záběry z výletů které jsme absolvovali na těchto našich cestách.

Stravování

Snídaně formou Švědských stolů. Výběr ze tří druhů salámů dva druhy sýru, houska, chleb a tenké mastné parky + volské oko. Nějaký jogurt a teplý čaj s rádoby kávou. Vše mi připadalo, že je z Polska. Obědy - výborný gulaš s knedlíkem, hrozná palačinka s masem s sýrem:-(

                                                        MapaZávěr
Pěkný odpočinkový výlet s malým, ale dostačujícím Wellness po chladném dni nebo lyžovačce. 

Hodnocení
Wellness (bazén,sauna,vířivka)
Parkování u hotelu
Dobré obědy, krom jednoho
Vstřícný personál
Na pokoji nefunkční internet
Teplé pivo v restauraci