Lipno - Horní Planá                                   Penzion - U MéďůHorní Planá   jsme navštívili v době od 11.3.-13.3.2012. jsme byli v penzionu U Méďů, který nabízí ubytování v pěkných dvou, třílůžkových pokojích s vanou, TV/SAT a WiFi na pokoji. Možnost koupání v krytém bazénu a Whirlpool. Parkování u penzionu. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. Polovina z nich je vybavena i relaxační vanou s perličkou a chromoterapií. Pro kola, lyže apod. ubytovaných hostů je vyhrazen zamykatelný prostor uvnitř budovy (kolárna, lyžárna). Mimo ubytování je samozřejmostí možnost celodenního stravování v restauraci penzionu, s celoroční prosklennou terasou a výhledem na jezero Lipno.

                                        Výlety - Horní Planá


Ubytování

Rodinný penzion je vybaven vyhřívaným bazénem, Whirlpool a infrasaunou. Pokoje pěkné a upravené. Vše pokryto WiFi i na pokojích. Na všech pokojích oceňujeme vanu.

Ceny
Cena pokoje pro dvě dospělé osoby 480Kč + náš dvouletý Bobík 200Kč za noc. Strava klasiky do 100Kč za oběd. Slevy na Hochficht - lyžování.
Fotogalerie

Zde je možné najít pár fotografií z místa našeho pobytu a okolí. Nechybí ani záběry z výletů které jsme absolvovali na těchto našich cestách.

Stravování

Stravovali jsme se kde se dalo:-) V penzionu jsme měli pizzu a nic moc. Jinak ostatní jídla - OK.

                                                        MapaZávěr
Do tohoto penzionu se velice rádi vrátíme. Příjemní majitelé i personál. 

Hodnocení
Cena
Bazén
Whirlpool
Dětské hřiště
možná malé mínus za jídlo, pizza nic moc:-(