Německo - Haidmuhle                                   Hotel - HochsteinŠpičák   jsme navštívili v době od 11.7.-13.7.2011. Tento penzion nabízí pěkné ubytování v rodinném stylu. Pokoj byl o dvou místnostech s WC a sprchou. Na pokoji funkční WiFi síť zdarma. Klidné místo pro malé děti, možnost postílky. Bezplatné parkování u penzionu. Výborné snídaně. Možnost dokoupení polopenze i mám dojem obědů. Sleva na pobyt více jak dvě noci. Pan majitel nám nabízel i možnost uložení kol do kolárny a na zimu uložení lyží, my ukládali kočárek :-)

                                        Výlety - Špičák


Ubytování

Penzion je velmi pěkný. Pokoje pěkné a upravené o dvou místnostech (obývák a ložnice). TV/SAT a Wifi na pokoji. Lednička a mikrovlnka na patře. Pěkný rodinný penzion.

Ceny
Ceny, jak už to bývá v České republice. Penzion s výbornou snídaní za lidovku 700Kč za pokoj a snídaní pro dva. potraviny dovážené z Německa.
Fotogalerie

Zde je možné najít pár fotografií z místa našeho pobytu a okolí. Nechybí ani záběry z výletů které jsme absolvovali na těchto našich cestách.

Stravování

Tady jsme měli zaplacené jen snídaně (objednat se dala plná penze) formou Švédských stolů. Potraviny každý den čerstvý a myslím že dovážený z Německa.

                                                        MapaZávěr
Pěkné prostředí, velice ochotný a příjemný majitel, parkování u domu. Ubytování jsme měli na tři noci se snídaní a velice spokojeni. 

Hodnocení
Cena
Domácí prostředí
Strava
Příroda - klid
na pěší turistiku s dětma vše moc daleko, na kole OK