Českosaské Švýcarsko - Doubice                                   Hotel - JefDoubice   jsme navštívili v době od 21.5.-25.5.2012. Hotel se nachází uprostřed nádherné krajinné oblasti Národního parku České Švýcarsko, na rozhraní Lužických hor a Labských pískovců, kde můžete využí Uzamykatelné parkoviště přímo u hotelu. Restaurace s výbornou domácí kuchyní a širokým výběrem hotových jídel, minutek a specialit včetně zvěřiny a ryb. V hotelu je DĚTSKÝ KOUTEK.  Restaurace i bar jsou otevřeny denně od 8.00 do 24.00 - dle přání i déle (celoroční provoz). Venkovní posezení na prostorné útulné terase, částečně zastřešené a s venkovním grilem. Sportovní vyžití uvnitř hotelu: WALKING a INDOOR CYCLING centrum s kompletním programem včetně rehabilitace a posilování, dobře vybavená posilovna s kvalitními posilovacími stroji, kulečník, ping-pong. Půjčují horská kola (trasy, tipy na výlety, plánky a mapy v recepci). K dispozici flipchart, kopírka, telefon či internet. WiFi zdarma. K hotelovým službám patří také relaxační program s možností návštěvy sauny, kosmetiky, solária, několika druhů masáží včetně poradenství a také možnost dietního stravování (např. redukční dieta atd.), případně ucelený program.. Před hotelem je i prostorné bezplatné uzamikatelné parkoviště. Uschovna kol.

                                        Výlety - Doubice


Ubytování

V hotelu jsme měli menší pokojíček se sprchovím koutem a WC. Na pokoji trochu stísněný podmínky a nefunkční internet. Příjemná paní recepční.

Ceny
Cena hotelu díky Slevomatu byla ........Kč, jídlo a pití za rozumnou cenu přímo v hotelu.
Fotogalerie

Zde je možné najít pár fotografií z místa našeho pobytu a okolí. Nechybí ani záběry z výletů které jsme absolvovali na těchto našich cestách.

Stravování

Stravování jsme měli formou polopenze s možností dokoupení obědů.

                                                        MapaZávěr
Jednoznačně naprosto nádherná příroda. Pro kolo nebo turistiku můžu jen doporučit. Při odjezdu potravinový balíček na cestu domů :-) 

Hodnocení
Luxusní příroda
Parkování u hotelu
Strava
Dětské hřiště a pískoviště
Na pokoji nefunkční střešní okno - větrání :-(
Internet jen v hale hotelu